Vyberte si židli nebo křeslo přesně pro Vás

V našem Libereckém podlahovém studiu Alox s.r.o. Vám pomůžeme s výběrem ideální židle právě pro vás. Naleznete u nás kancelářské židle, herní židlemanažerská křeslabalanční židle za skvělé ceny. Na váze nebo výšce nezáleží. U nás si vybere každý.

 • Manažerská křesla

  Chcete ukázat, kdo ve Vaší kanceláři velí? Pořiďte si manažerské křeslo. Manažerská křesla jsou zárukou komfortu, zdravého sezení a kvality. Podívejte se na naší nabídku ručně vyráběných, Českých manažerských křesel.

 • Balanční židle

  Proměňte celodenní sezení ve zdravé fitness cvičení. Pro správné držení vašeho těla a zad jsou určené židle se speciálním balance systémem, které udrží celé vaše tělo po pracovní dobu ve zpevněné, ergonomické a zdravé poloze.

 • Kancelářské židle

  Prohlédněte si nabídku naších orgonomických kancelářských židlí. Nabízíme širokou škálu kancelářských židlí od špičkových výrobců. Najdete zde kancelářské židle jak na kratší sezení tak na non-stop provoz, pro lidi menšího i většího vzrůstu.

 • Herní židle

  Židle jako ze sportovního vozu. Výrazné a extrémně pohodlné židle navržené pro dlouhé hrací hodiny ale i na kancelářskou práci. Ergonomie těchto židlí vám zajistí zdravé sezení po dlouhé hodiny. Vyberte si z nabídky našich profesionálních výrobců.

30 položek

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení