Projectline Click 55603 4V Beton šedý - vinylová plovoucí podlaha

Projectline Click 55603 4V Beton šedý - vinylová plovoucí podlaha

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Soutěž o 100 000 Kč

Plovoucí vinylová podlaha Projectline Click se silnou odolností opotřebení (nášlapná vrstva 0,55 mm) a odolnými zámky pro prostory s vysokou zátěží.

2057,20 Kč s DPH

1700,20 Kč

1039 Kč s DPH / m2

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Karndean International

Při nákupu této podlahy získáte kód, pomocí kterého se můžete registrovat do soutěže o 100 000 Kč. Hledejte podlahy se štítkem "Soutěž o 100 000 Kč". Podrobnosti o soutěži zde.

soutěž

Je přizpůsobená pro extrémní zátěž v domácnosti, frekventované komerčních prostory i oblast lehkého průmyslu. Kolekce nabízí autentické dekory dřeva a betonu s protiskluzným a voděodolným povrchem.

Podlahy splňují limity nejpřísnější ho emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold, který je zárukou kvalitních a zdravotně nezávadných výrobků. Přísným kritériím vyhovuje jen 7 % výrobků na trhu, které jsou navíc průběžně náhodně kontrolovány a zákazník si tak může být jistý spolehlivostí.

Přísná pravidla musí splňovat i výroba, v tomto případě bez ftalátů. Místo nich jsou jako změkčovadla používány BIO – plastifikátory z přírodních zdrojů. Podlahy neobsahují ani formaldehyd, pentachlorfenol, těžké kovy nebo jiné karcinogeny. Podlaha tak nezatěžuje lidské zdraví, ani přírodu a je 100% recyklovatelná.

Povrch podlahy je protiskluzný. Jeho struktura doplňuje dekor a vytváří autentickou podobu podlahy. Na dotek je příjemná a teplá.

Výborně tepelně a zvukově izoluje a vytváří tak příjemné prostředí. Díky nízkému tepelnému odporu je vhodná na podlahové topení. Povrchová úprava PUR zabraňuje usazování nečistot a krytina se tak snadno se udržuje. Protiskluzný povrch je bezpečný pro pohyb dětí i seniorů a nepoškodí jej ani kolečka židlí.

Pevný zámkový spoj umožňuje rychlou a snadnou pokládku. Vinylové dílce jsou variabilní a v porovnání s podlahovinou v rolích vzniká jen malý prořez.

Podlaha je vhodná pro rekonstrukce. S vhodnou podložkou má výšku 5,5 – 6,0 mm. Ta ochrání zámky podlahy a postará se o lepší akustické vlastnosti podlahy, kdy dosahuje útlumu hluku až 20 dB. Získá na odolnosti, komfortu a bezpečnosti. Díky nízkému tepelnému odporu je podlaha vhodná pro použití na podlahové topení.

Podmínky pro použití na podlahové topení:

  • Vhodné na teplovodní podlahové topení
  • Elektrické topné dráty min 35 mm pod povrchem podlahy
  • Maximální povolená teplota povrchu je 27 °C
  • Nejsou vhodné pro povrchové topné folie a rohože

eurofins phtalane free bio based

Technická data Projectline CLICK

Certificate Indoor Air Comfort Gold PROJECTLINE CLICK

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení