Conceptline HDF 30102 Dub klasik voskový

Conceptline HDF 30102 Dub klasik voskový

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Soutěž o 100 000 Kč

Vzhledem k třídě zátěže 23/31 je vinylová podlaha na HDF desce s korkem Conceptline HDF vhodná nejenom do bytu, ale i pro komerční využití, jako jsou například kanceláře.

2131,20 Kč s DPH

1761,30 Kč

943 Kč s DPH / m2

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Karndean International

Při nákupu této podlahy získáte kód, pomocí kterého se můžete registrovat do soutěže o 100 000 Kč. Hledejte podlahy se štítkem "Soutěž o 100 000 Kč". Podrobnosti o soutěži zde.

soutěž

Kolekce Conceptline HDF obsahuje dřevěné i kamenné dekory, které dokonale imitují povrchovou strukturu těchto materiálů.

Na rozdíl od laminátových podlah, vinylová podlaha na HDF desce s korkem dokonale pohlcuje hluk, jeho útlum je 14 dB. Zajišťuje tedy příjemnou pokojovou akustiku. Kvůli integrované korkové podložce na spodní straně podlahy, se už po ní nedává žádná podložka, ale pouze parofólie. Conceptline HDF je vinylová podlaha rozměrově stabilní, teplejší a příjemnější pro klouby než laminát. Podlaha se snadno udržuje a čistí.

Conceptline HDF se pokládá plovoucím způsobem, zámky podlahy do sebe dokonale zapadnou. Montáž je snadná a rychlá bez použití lepidel.

Tato podlaha neobsahuje ftaláty, pentachlorfenol a je držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

eurofins utlum recyklace bez ftalatu

Technická data CONCEPTLINE HDF

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení