Conceptline Click 30103 4V Driftwood blond - vinylová plovoucí podlaha

Conceptline Click 30103 4V Driftwood blond - vinylová plovoucí podlaha

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Soutěž o 100 000 Kč

Plovoucí vinylová podlaha Conceptline Click je řešením pro podlahy v celé domácnosti a pro komerční prostory s lehkou zátěží (třída zátěže 23/31)

1685,90 Kč s DPH

1393,30 Kč

869 Kč s DPH / m2

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Karndean International

Při nákupu této podlahy získáte kód, pomocí kterého se můžete registrovat do soutěže o 100 000 Kč. Hledejte podlahy se štítkem "Soutěž o 100 000 Kč". Podrobnosti o soutěži zde.

soutěž

Design podlahy splňuje nejvyšší nároky. Do interiérů se díky němu dostanou autentické dekory dřeva, kamene, dlažby nebo betonu, které odráží aktuální trendy bytového designu a získaly řadu ocenění za design.

Podlaha se zámkovým systémem vyniká snadnou a rychlou pokládkou bez použití lepidla. Oproti materiálům v rolích je výhodná, protože i při pokládce v členitých prostorech vzniká jen malý ořez.

Vinylová podlaha Conceptline Click se s nejpřísnějším emisním certifikátem Indoor Air Comfort Gold řadí úzké skupině produktů, které splňují jeho přísná kritéria. Po celou dobu platnosti probíhají namátkové kontroly hodnot a je tak zajištěna stabilní kvalita. Podlahy neobsahují ftaláty, pentachlorfenol, těžké kovy ani jiné karcinogeny. Funkci změkčovadla zde plní nezávadné BIO-plastifikátory – přírodní změkčovadla. Protiskluzný povrch je bezpečný pro děti, seniory i domácí mazlíčky. Navíc je měkká, příjemná a teplá na dotek. Nereaguje na oheň (třída reakce Bfl-s1) a je antistatická.

Nízká výška Click podlahy 4,0 mm je ideální pro rekonstrukce. S použitím akustické podložky je to 5,5 – 6,0 mm. Díky ní však získá vynikající útlum hluku (až 20 dB). Kromě akustických vlastností nechybí ani schopnost tepelné izolace, navíc kvůli nízkému tepelnému odporu je velmi vhodná pro použití na podlahové vytápění.

Při použití v kuchyni a koupelně se můžete spolehnout na 100% odolnost vůči vlhku a vodě. Snadno se udržuje, má zvýšenou odolnost proti špinění a pro péči o ni lze použít běžné čisticí prostředky. Aby nedošlo k poškození zámků podlahy, nezapomeňte položit podložku.

Podmínky pro použití na podlahové topení:

  • Vhodné na teplovodní podlahové topení
  • Elektrické topné dráty min. 35 mm pod povrchem podlahy
  • Maximální povolená teplota povrchu je 27 °C
  • Nejsou vhodné pro povrchové topné folie a rohože

 bio based eurofins phtalate free

Technická data CONCEPTLINE CLICK

Certificate Indoor Air Comfort Gold CONCEPTLINE CLICK

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení